چرا از صرافی دکتر کوینو ارز دیجیتال بخریم؟

باتوجه به گسترش بازارهای مالی و رمزارزهای معامله شده، میزان تعداد صرافی‌ها نیز افزایش یافته است. آن‌‌ها می‌توانند امکان معامله ارزهای دیجیتال را برای مخاطبان خود به‌صورت آنلاین فراهم کنند. این روزها به‌دلیل نکات مثبتی که این مراکز به وجود آورده‌اند، میزان استفاده از آن‌ها بسیار افزایش پیدا کرده است.

درصورتی‌که شما مایل به فعالیت در بازارهای مالی هستید، می‌توانید با ثبت‌نام در یک صرافی مطمئن و قابل اعتماد بدون هیچ‌گونه واسطه‌ای اقدام به معامله کنید. از طریق این مراکز می‌توانید خرید ارز دیجیتال را انجام دهید و وارد بازار مالی شوید.

اگر مایلید با انواع صرافی‌ها و ویژگی‌های آن‌ها آشنا شوید، تا پایان با ما همراه باشید.

چرا-دکتر-کوینو

 

صرافی دکتر کوینو ، همراه ایرانیان

به دلیل وجود تحریم‌ها که در چند سال اخیر وجود داشته است، ایرانیان نمی‌توانند به‌طور مستقیم در بازارهای ارز دیجیتال اقدام به معامله و خرید و فروش رمز ارزها کنند. لازم است کاربران ایرانی از طریق یک صرافی معتبر شروع به انجام معاملات کنند.

در ابتدا باید کاربران اقدام به انتخاب کیف پول مناسب کرده و سپس از طریق ثبت‌نام در صرافی ارز دیجیتال و احراز هویت اقدام به خرید ارز دیجیتال کرده و وارد بازارهای مالی شوند.

دکتر کوینو که بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال است، این امکان را به شما می‌دهد که با ثبت‌نام در آن، اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کرده و از این طریق وارد دنیای بازارهای مالی شوید.

 

اپلیکیشن دکتر کوینو

 

ویژگی های یک صرافی معتبر

ممکن است بعضی از کاربران در انتخاب مراکز دچار شک و تردید شوند. این کاربران می‌توانند نکات مربوط به یک صرافی معتبر را مطالعه کرده و بعد از آشنایی اقدام به انتخاب آن کنند. تعدادی از نکات مربوط به مراکز معتبر عبارت‌اند از:

  • امنیت: در انتخاب صرافی، امنیت حرف اول را می‌زند؛ به‌گونه‌ای که مخاطب باید از امنیت کامل آن مطمئن شده و بعد از آن اقدام به ثبت‌نام و خرید ارز دیجیتال کند.
  • نقدینگی و حجم معاملات روزانه: مقدار حجم معاملات روزانه یک مرکز باید به ‌اندازه‌ای بالا باشد که شخص بتواند معاملات خود را در حجم بالا به‌راحتی انجام دهد. اگر حجم معاملات یک مرکز بالا نباشد، ممکن است کاربر به‌جای یک معامله با حجم بالا مجبور به انجام چندین معامله با حجم پایین شود.
  • پشتیبانی: نحوه فعالیت در بازارهای ارز دیجیتال به‌گونه‌ای است که قطعاً برای همه کاربران ممکن است سؤال یا مشکلی پیش بیاید. در هنگام وقوع هرگونه مشکل یا هر سؤالی، قسمت پشتیبانی آن مرکز موظف است به‌طور کامل کاربر را راهنمایی کرده و در جهت رفع سؤال و حل مشکل، کاربر را به مسیر درست هدایت کند.

برای خرید ارز دیجیتال بهتر است در مورد رمز ارز مدنظر به‌طور کامل اطلاع داشته و به‌صورت هوشمندانه اقدام به خرید آن کنید. دکتر کوینو، بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال می‌تواند اطلاعات مفیدی در مورد انواع ارزهای دیجیتالی مانند بیت‌کوین، تتر و… را در اختیار شما قرار دهد و شما می‌توانید بعد از به‌دست‌آوردن اطلاعات کافی اقدام به خرید تتر، بیت‌کوین و دیگر رمزارزها بکنید.

 

صرافی ترید لحظه ای

 

انواع صرافی های ارز دیجیتال

به دلیل تنوع زیاد رمزارزها، تعداد صرافی‌ها نیز بسیار زیاد شده و بر اساس خدماتی که ‌به کاربران خود ارائه می‌دهند، در دسته‌های متفاوتی قرار می‌گیرند. بهتر است کاربران در مورد انواع مرکزهای ارز دیجیتال اطلاعات لازم را داشته و سپس اقدام به انتخاب آن و خرید ارز دیجیتال کنند. انواع آن‌ها در دو دسته طبقه‌بندی می‌شوند که عبارت‌اند از:

۱- متمرکز

صرافی‌های متمرکز توسط یک مرکز، اداره و کنترل می‌شوند و آن‌ها از کاربران خود می‌خواهند که احراز هویت را انجام دهند. درصد زیادی از کاربران برای انجام معاملات خود صرافی‌های متمرکز را انتخاب می‌کنند. این نوع از مرکز‌ها مقدار زیادی دارایی جهت برداشت و سرمایه‌گذاری کاربران در اختیار دارند که دارای حجم معاملات بالا هستند.

۲- غیر متمرکز

این نوع از صرافی‌ها در انجام کارهای خود توسط هیچ مرکزی کنترل و اداره نمی‌شوند. دلیل عمده طراحی آن‌ها محافظت از ارزهای دیجیتال کاربرانشان است و از این حیث در مقایسه با نوع متمرکز آن‌ها دارای امنیت بالاتری هستند.

شما از طریق ارز دیجیتال خود می‌توانید اقدام به خرید گیفت‌ کارت کنید و از مزایای آن بهره ببرید. خرید ارز دیجیتال از طریق دکتر کوینو بسیار راحت بوده و سرعت انجام معاملات شما را بالا می‌برد. صرافی ارز دیجیتال دکتر کوینو می‌تواند در خرید و فروش ارزهای دیجیتال بسیار کمک‌کننده باشد.

 

خرید ارز دیجیتال

 

نتیجه گیری

با مطالعه موارد گفته شده در مورد انواع صرافی‌ها به این نکته پی می‌بریم که شناخت دقیق آن‌ها می‌تواند بسیار مفید باشد. پایه‌های یک معامله درست و اصولی، انتخاب بهترین صرافی برای انجام خرید و فروش‌های خود است. با خرید ارز دیجیتال از مراکز معتبر مانند دکتر کوینو، می‌توان سلامت محیط قرار گرفته در آن را تضمین کرد و هیچ نگرانی بابت مسائل حاشیه‌ای نداشت.

معامله اصولی زمانی انجام می‌گیرد که تمام تمرکزمان را تنها بر روی قواعد بازار بگذاریم. با دکتر کوینو می‌توان از امنیت کامل برخوردار بود و بدون ترس و اضطراب معامله خود را انجام داد.

سؤالات متداول

چگونه به یک صرافی اعتماد کنیم؟

برای اعتماد به یک مرکز ارز دیجیتال بهتر است از کاربران آن سؤال پرسیده و همچنین به بررسی پلتفرم‌های آن بپردازید‌.

چگونه اقدام به خرید ارز دیجیتال کنیم؟

با انتخاب کیف پول و ثبت‌نام در یک صرافی مطمئن می‌توان اقدام به خرید ارز دیجیتال کرد.

چه کاری برای شناخت ارزهای دیجیتال باید انجام داد؟

از طریق سایت‌ها و مراکزی مانند دکتر کوینو می‌توان تمامی ارزهای دیجیتال را شناخت.